Veronika Pavel zakladatelka DogMama Pamlsky Vitamlsky
Náš příběh

Vítejte na stránkách DogMama, kde je naše vášeň pro psy hnacím motorem všeho, co děláme! Společnost DogMama, kterou v roce 2023 založila Veronika se svými dvěma kamarády, se zrodila z touhy poskytovat psům ty nejkvalitnější pamlsky, které nejen skvěle chutnají, ale zejména mají i funkční přínos pro zdraví psů.

Veronika Zakladatelka DogMama Vitamlsky Pamlsky
Naše mise

V DogMama věříme, že si každý pes zaslouží žít dlouhý, šťastný a zdravý život. Proto je naším posláním výrazně zlepšit zdraví, pohodu a dlouhověkost psů. Toho dosahujeme tím, že vytváříme prvotřídní funkční pamlsky pro psy, které jsou plné nezbytných vitamínů a živin podporujících celkové zdraví vašeho chlupatého přítele.

Kvalitní doplněk pro zdraví psů Vitamlsky Dogmama od Veronika Akimerlin
Důraz na účinek a kvalitu

Náš závazek ke kvalitě je neochvějný. Získáváme pouze suroviny nejvyšší kvality, čímž zajišťujeme, že každá pochoutka je nejen chutná, ale také výživná. Naše receptury jsou pečlivě sestavovány po konzultaci s veterináři, což zaručuje, že každé sousto je pro vaše milované psy maximálně prospěšné.

Abychom dále zajistili kvalitu a bezpečnost našich výrobků, má naše výroba licenci s nejvyšším stupněm certifikace kvality GMP+. To znamená, že každý pamlsek, který opustí naše zařízení, splňuje nejpřísnější standardy kvality.

Veronika Spoluzakladatelka DogMama Akim Merlin Theo Akimerlin vitamlsky
O Veronice

Veronika, známá svou rozsáhlou prací se psy a hrdá majitelka australských ovčáků, je uznávanou osobností v kynologické komunitě. Díky svému odhodlání a vášni pro podporu silných vazeb mezi lidmi a jejich chlupatými společníky inspirovala statisíce lidí prostřednictvím svých sociálních médií a vzdělávacích aktivit, včetně seminářů a školení. Veroničina cesta vedla k založení společnosti DogMama, s kterou pokračuje ve svém poslání podporovat psí zdraví a šířit radost ze psího kamarádství.